OCAK AYI NASIL GEÇECEK? BurçHaberlerim

Her Gün Seninleyiz

2023-01-01

 

 

Burç Haberlerim aylık burç yorumu..Aya güzel başlayın!

 

Hayatınız ben bittim dediğiniz gün yeniden başlıyor. Bugün yeniden başlayacağınız gün!  Peki bugünün nasıl? Haydi görelim..

BİR GÜN KOSKOCA BİR HAYATTIR.

 

 

Hayallerinizin gerçekleşmesi için yardıma hazır. Ocak ayının ilk onyedi günü geri giden Merkür, geçmiş şanslarınızı ortaya çıkarırken, enerjinizin bölünmesine neden oluyor. Mesleğinizle ilgili önemli bir kariyer fırsatını da kaçırabilirsiniz. Dolunay, küçük çevre ilişkilerinizdeki gerilimi arttırabilir. Hedefleriniz yarıda kalabilir. Sağlıklı bir karar vermek istiyorsanız, yakın çevrenizdeki kişilerin sizi engelleyen önerilerine kulağınızı tıkamalısınız. Ocak ayı ilk onbeş gün Merkür, geri hareketini yaparken kafanızı oldukça karıştırıyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz, uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi, bir plan çerçevesi içinde pratiğe dökün. Adım, adım detaylarını da göz ardı etmeden gerçekleştirmeye çalışın.

Merkür retro yaparken eski ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek için önünüze sunulan fırsatları değerlendirmelisiniz. Bu ay çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizde aşırıya kaçabilir ve aşk konusunda agresif olabilirsiniz. Fakat ikna kabiliyetiniz öylesine güçlü ki, önünüze kim çıkarsa, etkiniz altına alabileceksiniz. Kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Sağlık evinizde 4 Ocak'tan sonra Venüs, Kova burcunda ilerliyor. Sağlık gezegeniniz Venüs; böbreklerinizi, cinsel organlarınızı korumanızı öneriyor. Bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin. Cildinize ve saçlarınıza özen gösterin. Hazımsızlık sorunlarınız artabilir. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. Kalbinizin sağlığınızı düşünerek hareket edin.

 

Ocak ayı içinde dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ortak projeler içinde, aynı fikirleri paylaştığınız kişilerle birlikte yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla, bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok sosyal çalışmalar içinde bulunacaksınız. Verimli grup çalışmaları yapacaksınız. Karşılıklı ilişkilerinizde 13 Ocak'tan sonra Mars ileri hareketine başlıyor. Flörtçü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız.

Duygusal zekanızı mesleki konularda rahatça kullanacaksınız. Sıra dışı bir kişilik çiziyorsunuz. Sosyal hareketlenme devam ediyor ve siz hala kendinizle ilgili aşama kaydediyorsunuz. Gücünüzün yükseldiğiniz görmek hoşunuza gidecek. Manevi bir şekilde huzur duyduğunuz işleri yapmak istiyorsunuz. Mantıklı işleri beraberce yapabilirsiniz. Uranüs finans evinizde sürpriz kazançlar konusunda sizi destekliyor.

Ani gelecek iş tekliflerine karşı dikkatli olmalı, Merkür retrosunu düşünerek davranmalısınız. Mars, kişisel evinizde ve 12 Ocak'tan sonra ileri hareketine başlıyor. Jüpiter, enerjinizi doğru kullanmanız gerektiğini hatırlatarak, tansiyon ve dolaşım konusunda size uyarılarda bulunuyor. Baş ve boğaz bölgenizi korumalısınız. Troid ve hormonlarla ilgili metabolizma sorunları olabilir.

 

 

Ocak ayında güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu dönemde, sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Ocakta tercihleriniz hakkında sorunlarınız olacaktır. İşinize ağırlık verdiğiniz için, partnerinizle aranızda istemediğiniz bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çok çabuk hissedebiliyor ve empati yeteneğinizle onları idare edebiliyorsunuz. Uzun süredir sizin duygusal yönden etkilediğini zannettiğiniz bir takım olaylardan uzaklaştığınızı göreceksiniz.

Zihinsel aktivitenizin yüksek olmasından dolayı huzursuzluk duyabilirsiniz. Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Bazılarınız ısrar etme konusunda baskıcı davranabilirler. Çünkü kariyerinizle ilgili başarılar, çevresel faktörlerinizi doğru kullandığınız zaman gerçekleşiyor. Politik olmaya özen göstermelisiniz. 6 Ocak'ta Dolunay, Yengeç burcunda geri gidiyor. Sağlık gezegeniniz Jüpiter, bu yıl sağlık konusunda size destek verecek. 21 Ocak'ta Yeni Ay, Oğlak burcunda doğuyor.

Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. 17 Ocak'a kadar Merkür geri gidiyor. Yine bu dönem, kadınların yumurtalık ve rahim, erkeklerin prostat sorunları gündeme gelebilir. Strese bağlı baş ağrıları olabilir. Ayaklar hassaslaşabilir. Bu dönemde fazla ilaç alarak, bünyenizi zorlamayın.

 

 

Ocak ayında yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Çevrenizdeki olumsuz olaylara karşı takınacağınız tavırlar, bir sonraki adım için gereken enerjinizin seviyesini belirleyecek. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. Ocakta, akılcılığınızla cazibenizi birlikte kullanmaya başlayacaksınız. Gizli duygularınız sizi rahatsız edebilir. Jüpiter, yolculuklar ve yabancı ülkeler konusunda olağanüstü olayların habercisi olabilir. Duygusal bir gecede, evrenden isteyeceğiniz özel bir duyguyu, ne pahasına olursa olsun size sunmak için mucizeler yaratabilir... Kronikleşmiş ilişkilerinize karşı tavrınız değişecektir. Merkür, geri hareketini yaparken iyi düşünmelisiniz.

Kararlı ve amaçlarınıza uygun hareket ederken, sizi sevgiyle kabul ettikleri gibi öfke duyanlar da olacaktır. Kariyerinizi en iyi şekilde sergilemek için gerekli tüm gücünüzü gösteriyorsunuz. Güçlü duyguların sizi yakmasına izin vermemelisiniz. Hırslarınız yaşam akışınızı yönlendirecek. İnatçı tavırlarınızda ısrarcı olmayın. Sabrınızı ön plana çıkarın. Sağlık gezegeniniz Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Jüpiter, Koç burcunda Ay boyunca bulunacak. Merkür de, sağlık evinizde 18 Ocak'a kadar retro yapacak. 6 Ocak'ta Dolunay Yengeç burcunda. 21 Ocak'ta Yeni Ay, Oğlak burcunda. Kronik rahatsızlıklarınız yeniden gündeme gelebilir.

 

 

Bu yıl kariyerinizle sosyal ilişkileriniz paralel ilerleyecek. Ocak ayında Venüs, yenilikler ve ilişkiler evinizde sizi destekliyor. Finans aktivitelerinizle, ilişkileriniz iç içe olacak. Bu süreç içerisinde, parasal konulardaki aktiviteleriniz ile duygusal konularınızı bir arada dengeli olarak götürebilmelisiniz. Şubat ayı çalışma evinizde gerçekleşen olumlu açı, finans konularında daha aktif olmanızı sağlayacak. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Duygusal zekanızı mesleki konularda rahatça kullanacaksınız. Sıra dışı bir kişilik çiziyorsunuz. Sosyal hareketlenme devam ediyor ve siz hala kendinizle ilgili aşama kaydediyorsunuz. Gücünüzün yükseldiğiniz görmek hoşunuza gidecek. Uranüs, finans evinizde sürpriz kazançlar konusunda sizi destekliyor. Ani gelecek iş tekliflerine karşı dikkatli ve Merkür retrosunu düşünerek hareket etmelisiniz. Merkür, retro yaparken eski ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek için önünüze sunulan fırsatları değerlendirmelisiniz.

Bu hafta çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizde aşırıya kaçabilir ve aşk konusunda agresif olabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Yılın ilk ayında aşk gezegeniniz Venüs'ün, aşk ve sosyal evinizde yer alması, sosyal ilişkilerinizin daha ağırlıklı bir şekilde, aşk hayatınızın önünde olacağını gösteriyor.

Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. 6 Ocak'ta Dolunay aile ve yuva evinizde gerçekleşecek. Ailenizin bireylerinin sağlık durumları da önem kazanacak. Mide problemlerine dikkat. Alışkanlıklarınızdan kurtulmanın tam zamanı. 21 Ocak'ta Yeni Ay, Oğlak'ta doğuyor. Bugünlerde fiziksel imajınıza daha fazla önem vereceksiniz.

Ocak ayında zihniniz yeni değişimlere hazır. Felsefi yeteneğiniz daha da yoğunlaşacak ve fikirlerinizi çevrenize anlatma konusunda başarılı olacaksınız. Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde; eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Kariyer fırsatları kapınızda. Ocak ayında İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya iş birliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Bazılarının sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük biriyle aşk yaşayacaksınız.

Plüton, duygular konusunda sıkıntı verebilir. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Eski yaşam tarzınızı beğenmeyerek yeni başlangıçlar yapmak için kolları hemen sıvayabilirsiniz. Merkür, geri giderken sakıncalı olabilir. Evinizle ilgili eskiden yapmak istediğiniz değişimler söz konusu olacak.

Alt yapısını kuracağınız yeni bir oluşum için çevrenizden de destek alabilirsiniz. Çalışma ortamınızın şartlarını yeniden gözden geçirmeniz için karşınıza çıkacak fırsatların, uygun olanlarının üzerinden yürümelisiniz. Partnerinizle maddi kazançlarınızı birleştirebilirsiniz.

Sağlık gezegeniz Uranüs, Boğa burcunda ilerleyecek. Venüs, Kova burcunda. Dolunay, 6 Ocak'ta Yengeç burcunda. 17 Ocak'ta Merkür retrosu devam ediyor. Karaciğerinize önem verin. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Ayın ilk yarısı sağlık konusunda çok fazla problem olmamasına rağmen, ikinci yarısında daha dikkatli olmalısınız. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

 

 

Ocakta, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Sıra dışı mesleklerden para kazanma şansınız hep gündemde olacaktır. Önemli olan, sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır.

Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. İsteklerinize bir sınır çizmenizde fayda var. Bu konuda kendinize sıkı bir disiplin getirmeli fakat enerjinizi de baskı altında bırakmamalısınız. Olayları akışına bırakmak sizin için daha emniyetli olacaktır. Ocakta, güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız.

Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Merkür retrosu eskiye olan özleminizi ortaya çıkaracaktır. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Disiplinli ve kuralcı yönlerinizin geliştiğini göreceksiniz. Entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz.

Ocak ayında sağlığınız ve enerjiniz iyi görülüyor. Jüpiter, karşı evinizde ilerliyor. Uranüs, sekizinci evinizde retro yapıyor. Mars 12 Ocak'ta ileri hareketine başlıyor. Kalbinize, cinsel organlarınıza, mesanenize, bacaklarınıza ve böbreklerinize özen göstermelisiniz. 18 Ocak'a kadar Merkür geri gidiyor. Zihinsel yorgunluk söz konusu. 6 Ocak'ta Dolunay, Yengeç burcunda gerçekleşiyor. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız.

 

 

Ocak ayında, hırslı yönlerinizin pozitif olmasının yanı sıra; bulunduğunuz topluluklarda girişimci aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Mesleki anlamda size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. 12 Ocak'ta Mars retrosu bitiyor. Bu dönemde tanışacağınız kişilerin kariyerinizle ilgili önemli katkıları olacak.

Sizden yaşça büyük kişilerin sağlayacağı olanaklardan faydalanmasını bilmelisiniz. Zaman zaman ortaya çıkan inatçı yönleriniz kariyerinizle ilgili sorunlar çıkacaktır. Bu ayda, çevrenizle ters düşebilecek düşünce boyutuna girmeyin. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Sadece bir yöne konsantre olmayın.

Gerçek aşkların kıyısına gelecek ve karar verme zorlukları yaşayacaksınız. Evlilikler gündeme gelecektir. Hiç evlenmek istemeyen aşırı uçlarda olan Akrep'ler için bile, ciddi ilişkiler devri başlıyor. Kariyer ve güç savaşlarına eklenecek olan aşk savaşları da belirginlik kazanacak unutmayın. Uranüs, Karşıt burcunuzda ileri hareket ediyor.

12 Ocak'a kadar Mars, retroya devam ediyor. 6 Ocak'ta Dolunay, Yengeç burcunda. 18 Ocak'a kadar Merkür geri gidiyor. 21 Ocak'ta Yeni Ay, Oğlak burcunda doğuyor. Enerjinizi dikkatli kullanmak zorundasınız. Vücudunuzun verdiği küçük alarmlara karşı dikkatli olun. Abartılmış konularla kendiniz yıpratmayın.

 

 

Plüton, 2008'den sonra finans evinizde ilerlemeye devam ediyor. Ocak ayı birçok değişime yol açarken, çevre ilişkilerinizde köklü değişimlere neden oldu. Geriye baktığınız zaman, artık yaşamınızın eskisi gibi olmadığını fark ettiniz. Bu değişimlerden hoşnut kalmadığınız günler oldu. Bazen sıkıldınız ve değişen şartlarınıza isyan ettiniz fakat yeni şartlara da uyum sağlamaya devam ediyorsunuz. Bu ay mantıklı ve sabit aşka dönüşebilecek önemli duygular peşindesiniz. Karşılaşacağınız kişilerde, farklı özellikler arıyorsunuz.

Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarma konusunda acele ediyorsunuz.

Bilinçaltınızda yatan ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Fakat 12 Ocak'a kadar retro Mars'ın konumundan alacağınız etki; tüm bunları yaparken, sizi üzecek, yoracak ve sinirli yapacaktır. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz.

Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünmeyin. 18 Ocak'a kadar Merkür geri gidiyor. Sağlık gezegeniniz Venüs, Kova burcunda ilerliyor. 6 Ocak'ta Dolunay, Yengeç burcunda gerçekleşiyor. 21 Ocak'ta Yeni Ay, Oğlak burcunda doğuyor. Bu ay, geçmişe yönelik sağlığınıza uygun rejimleri deneyebilirsiniz.

Detoks tarzı beslenme, olumlu şekilde sizi destekleyecektir. 12 Ocak'tan sonra Mars, İkizler'de ileri hareketine başlıyor. Sağlık gezegeniniz Venüs, ayın son dört günü Balık'ta. Ayak bilekleri, kollar ve bacaklar oldukça hassaslaşacak. Bileklerinizi yoran hareketler yapmamalı ve ağır kaldırmamalısınız.

 

 

Sosyal kişiliğiniz, güçlenen özgüveniniz ile birlikte ortaya çıkacak ve bazı aktivitelerde, beklemediğiniz tanışmalar olacak. Para giriş ve çıkışı hızlanacağı için finans hayatınızdaki karışıklığı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal harcamalara açık bir dönemdesiniz. 12 Ocak'a kadar Mars, retroda. Fazla hareketli olacağınız bugünlerde, dikkatli olmalı ve ufak tefek kazalara karşı tedbiri elden bırakmamalısınız. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz.

Ocakta, Venüs sizi cazip yaparken, aklınız bir karış havada olacaktır. Canlı ve dinamik bir duygusal yaşamla birlikte, uzak yollarla ilgili aşklar gündeme gelecektir. Bazılarınız da, iş arkadaşlarıyla yeni aşkların eşiğinde olacaklar. Uzun zamandır takıldığınız konuların saçma olduğunu göreceksiniz. Yeni fikirlerden yola çıkarak kendinizi kökten değiştireceksiniz. Bu hafta aktif kararlar alacaksınız. Zihinsel aktiviteniz oldukça güçlü seyrediyor. Kendinizi huzurlu hissetmeniz için, kariyerinizle ve kendinizle ilgili konularda emin olmanız gerekmektedir.

Beklediğiniz heyecanlara teslim olmama savaşı vereceksiniz. Kayıplarınızı düşünecek zamanınız yok ve karşınıza çıkacak fırsatlar karşısında bocalayacaksınız. Sağlık gezegeniniz Merkür, kişisel evinizde 18 Ocak'a kadar geri gidiyor. 6 Ocak'ta Dolunay, Yengeç burcunda doğuyor.

Mars 12 Ocak'a kadar İkizler'de geri gidiyor. Uzun süredir koruduğunuz fiziksel görüntünüzü değiştirebilir, kendinizi biraz daha renklendirebilirsiniz. 21 Ocak'ta Yeni Ay, kişisel evinizde doğuyor.

 

 

Ocak ayında Güneş ve Plüton birlikte hareket ediyorlar. Size karşı gelenlere tepki göstereceksiniz. İçsel anlamda kendinizi gergin hissedeceksiniz. Olaylarla ilgili net düşünce tarzınız çevrenizde şok etkisi yaratabilir.

Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı; kaba kuvvetin size olumsuzluk duygusu verebileceğini bilmelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Partnerinizle, önemsiz konular nedeniyle inatlaşmalardan vazgeçerek, gereksiz dargınlıklara meydan vermeyin.

Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir ay değil. 12 Ocak'a kadar Mars geri gidiyor. Bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Merkür retrosunda görüştüğünüz kişilerin farklı ve üst boyutta olmasına dikkat ediyorsunuz.

Çevrenizi yönlendirmek için uygun bir dönem değil. 6 Ocak'ta sağlık eviniz Yengeç'te Dolunay gerçekleşiyor. Ay'ın ilk haftasına enerji dolu başlayabilirsiniz. Merkür 18 Ocak'a kadar geri hareketine geçiyor. 21 Ocak'ta Yeni Ay, ruhsal evinizde doğuyor.

Gergin olabileceğinizi düşünerek duygusal konularda dikkatli olmalısınız. Daha bilinçli hareket edeceksiniz. Çevrenizde karşılaşacağınız olumsuz davranışlardan, psikolojik olarak etkilenseniz bile gerçek anlamda gücünüzü kaybetmeyeceksiniz. Sağlığınız bu ay önemli problem çıkarmayacak.

 

 

Ocakta ani başlayan yolculuklar, size ilginç haberleri de beraberinde getirecek. Dış dünyaya açılmak, ufkunuzu genişletmek adına yolculuklar yapmak, fikirlerinizi dış ortamlarda ifade edebilecek girişimlerde bulunmak anlamı taşımaktadır.

Bu dönemde kendi konumunuzda uzmanlaşarak iş hayatında yükselmek; dış ülkelere olan seyahatlerle yabancılarla iş birliği yapmak; işinizi geliştirmek veya genişletmek adına deneyim sahibi olmanız kolaylaşacaktır. Yalnız bu süreçte Merkür'ün pozisyonu nedeniyle; ne olursa olsun, kendi fikirlerinizi dış dünyaya gösterirken, fazla bencil davranmamalı; diğer insanların da tecrübelerinden yararlanmalı, yeri geldiğinde karşıt görüşler arasındaki dengeyi sağlamak adına dinlemeyi bilmelisiniz.

Ocak ayı ilginç seyrediyor. Bazı insanlar, yaşantınızdan, belki de bir daha asla bir araya gelemeyeceğiniz şekilde çıkacaklar. Dostlukların aşka dönüşmemesi, sizin tavırlarınıza göre şekil alacaktır. İlişkilerinize zaman tanıyın ve fevri hareket etmeyin. Hatta var olan duyguları zedeleyebilir. Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte harmanlayacaksınız. Önce değer vermek istemeseniz bile, daha sonra olabilecek eksileri düşünecek ve vazgeçeceksiniz.

Ocakta, sağlık gezegeniniz Güneş, Oğlak burcunda ilerliyor. Boynunuza masaj yaptırın. Sağlık gezegeniniz Güneş, 21 Ocak'tan sonra ruhsal gezileri gündeme getirirken, romantizmin yüksek olduğu ortamlarda bulunabilirsiniz. 6 Ocak'ta Dolunay, Yengeç burcunda gerçekleşiyor. 12 Ocak'ta Mars retrosu bitiyor. 17 Ocak'a kadar Merkür geri hareketini yapıyor. 21 Ocak'ta Yeni Ay, Oğlak burcunda doğuyor. Bu dönem mistik olaylar, parapsikoloji, meditasyon, yoga ve ruhsal konular ilgi alanınıza girecek. Size hitap eden, hobi niteliğinde bir konuda yoğunlaşarak, yeteneklerinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

 

 

Bir şeyler arayın
Diğer Yazılar SUŞİ YEMEK FAYDALI MI? 2023-08-16 EGZAMADAN NASIL KURTULABİLİRİM? 2023-08-12 APPLE’IN ÖĞRENCİLERE İNDİRİM YAPTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ? DETAYLAR HABERİMİZDE! 2023-07-17 Seyehatsever Projesi Sayesinde İstediğin Şehirde Ücretsiz Kalabilirsin TAKDİR TEŞEKKÜR ALAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE! 2023-06-10 ÖĞRENCİLERE 1000 TL BAYRAM HARÇLIĞI! 2023-06-07 ÖĞRENCİYE VERGİSİZ CEP TELEFONU! CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI İŞSİZLİK MAAŞI NEDİR? NASIL ALINIR? NE KADAR OLDU? 2023-05-19 BU ŞAMPUANI KULLANMAYIN! Egzamanızın Sebebi Olabilir. 2023-05-19 Naci Görür, Malatya Depremiyle İlgili 6 Şubat Tarihini Belirterek Bir Uyarıda Bulundu. 2023-05-19 Kızılay 3000 TL Yardım Başvurusu! Kimler Faydalanabilir! 2023-05-06 Yeni 3600 Ek Gösterge Müjdesi! 2023-05-01 DİYET YAPMADAN KİLO VERMEK İSTER MİSİN? Maya Takviminin Gizemi ! 2023-04-26 İngilterede Gıda Krizi! 2023-04-25 YENİ EVLENENLERE MÜJDE! Faizsiz 150.00 TL Devlet Desteği. 2023-04-12 İftardan Sonra Hemen Sakın Tüketmeyin! 2023-04-03 Bursa Şehir Hastanesinde İlk Organ Nakli! Doç .Dr. Osman Serhat Güner ve Ekibi Hastalara Umut Oldu. 2023-03-31 TOGG ' un ŞARJ ÜCRETİ ? KM BAŞINA KAÇ PARA TÜKETİR ? 2023-03-31 Gündem! Pratik Bilgiler! Fırsatlar İçin Yukarıdaki Butonları Kullan ! İŞSİZLİK MAAŞI NEDİR? NASIL ALINIR? NE KADAR OLDU? 2023-03-24 Kırışmayan Yüzün Sırrı! 2023-03-23 KIYAMET VE SONRASINI ANLATAN BİR KAÇ FİLM! 2023-03-23 Ronaldo'nun Takım Arkadaşı olabilir. Galatasaray'ın Dev Yıldızı.. 2023-03-23 Ronaldo'nun Takım Arkadaşı olabilir. Galatasaray'ın Dev Yıldızı.. 2023-03-23 Barajlar Doluyor! Sevindiren Hava Tahmini.. 2023-03-22 18 Yaşını Aşan Herkes Başvurabilir! Aylık 1250 TL Devlet Desteği. 2023-03-22 Instagram'ın En Çok Takip Edilen Kadını! Rekabet Artıyor.. 2023-03-21 ÇOCUK YARDIMI NASIL ALINIR? 350 TL-650 TL ÇOCUK YARDIMI! 2023-03-20 Çok Fazla Su İçmek Sağlıklı mı ? Su Zehirlenmesi.. 2023-03-20 Kasko Hangi Durumlarda Ödeme Yapmaz? 2023-03-20 Kızılay A101 Yardım Kartı Nasıl Alınır? 2023-03-18 RAMAZAN AYI'NDA BESLENME İPUÇLARI! 2023-03-18 Kredi Çekecekler Dikkat! 2023-03-18 Dünya'nın En Sağlıksız Gıdalarından Biri! Vücut Kimyanızı Bozuyor! 2023-03-18 Çanakkale Zaferi’nin Anlam ve Önemi! 2023-03-18 ASPİRİN, EROİN VE MORFİN ORTAYA ÇIKIŞI! 2023-03-18 iPhone Cihazların Hızını Artıracak Sır..! 2023-03-17 EV HANIMLARINA 500 TL-1100 TL PARA DESTEĞİ NASIL ALINIR? 2023-03-13 BUNLARI YAPAN ERKEN YAŞLANABİLİR! Cilde zarar veriyor.. 2023-03-16 2023 RESMİ TATİLLER TAKVİMİ! 2023-03-16 2023 RESMİ TATİLLER TAKVİMİ! 2023-03-16 Avrupa'nın Devleri Arda Güler İçin Geliyor! 2023-03-16 Avrupa'nın Devleri Arda Güler İçin Geliyor! 2023-03-16 18 MART RESMİ TATİL Mİ ? Bankalar vs. Açık mı? 2023-03-16 'İzleyecek Bir Şey Kalmadı.' DİYENLERE AZ BİLİNEN 10 HARİKA DİZİ! 2023-03-16 Son Dakika 4,8 Büyüklüğünde Deprem 2023-03-16 E-Devlet Üzerinden Adres Değişikliği Nasıl Yapılır? 2023-03-16 Doğum Yardımı Nedir? Nasıl Alınır ? 2023-03-15 Saç Derisi Kaşıntısına Kesin Çözüm! 2023-03-03 1600 Yıllık Mezardan Çıkanlar Hayretler Yarattı. 2023-03-13 Depremlerin Ardından Trakya’daki Arsalara Yoğun İlgi! TikTok’un Yeni Ortağı !Tüm Detaylar.. 2023-03-15 Çin Ekonomisinde Toparlanma Eğilimi 2023-03-15 AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRINDA ARTIŞ! 2023-03-15 Hakan Çalhanoğlu’nun Performansı İtalya'da Sansasyonel Yarattı 2023-03-15 T.C Kimlik Numaranızı Nasıl Ezberliyorsunuz? Ezberleme Şeklinize Göre Zeka Türleri 2023-03-15 ABD'de Peş Peşe Banka İflası 2023-03-13 DASK'tan Hafif hasarlı Honutlara 72 Saatte Ödeme 2023-03-14 EYT Kredisi İçin Geri Sayım Başladı Belli Şartlar Olacak. 2023-03-14 Lady Gaga'nın Oscar törenindeki değişimi gündem oldu 2023-03-14 En Aşık Burçlar ! 2023-03-14 En Aşık GENÇ CİLDİN SIRRI! Cildin Nefes Almasını Sağlıyor.. 2023-03-13 O borçlar siliniyor! Meclis'ten geçti Resmi Gazete'de yayımlandı 2023-03-12 Galatasaray'ın yıldızı Nicolo Zaniolo gündem oldu! 2023-03-12 Ali Sunal'ın Deprem İsyanı.. 2023-03-10 Serdar Ortaç'ın Acı Kaybı. Kardeşi Serkan Ortaç Genç Yaşta Hayata Veda Etti. 2023-03-12 FBI ARAŞTIRMASINA GÖRE EN TEHLİKELİ BURÇLAR! 2023-03-12 Çok Bilinmeyen Sürpriz Sonlu Harika Filmler! İzlemeden Geçme! 2023-03-11 EV HANIMLARINA 500 TL-1100 TL PARA DESTEĞİ NASIL ALINIR? 2023-03-11 E-DEVLET BİRİKMİŞ PARA NASIL ALINIR ? 2023-03-11 EN İYİ 10 İNTİKAM FİLMİ ÖNERİSİ! Part 1 İzlemeden Geçme. 2023-03-06 Depremden Etkilenen Öğrencilere 1100 TL Para Yardımı! 2023-02-23 YAŞADIĞINIZ BİNANIN SAĞLAMLIK TESTİNİ NASIL YAPTIRABİLİRSİNİZ? 2023-02-25 ÜNİVERSİTELER TATİL EDİLDİ! PEKİ ÖĞRENCİLER BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR? 2023-02-15 Sismik izolatör nedir, ne işe yarar? Depremi ne kadar korur ? Maliyeti vs 2023-02-13 SON DAKİKA! OKULLAR 20 ŞUBATTA AÇILACAK! 1 Hafta Daha Uzatıldı. 2023-02-09 ŞARTLI EĞİTİM YARDIMI (Ş.E.Y) NEDİR? NASIL ALINIR? 2023-02-01 DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERİMİZ İSTEDİKLERİ OKULA NAKİL OLABİLECEK. SON DAKİKA! 2023-02-08 ZORUNLU DEPREM SİGORTASI (DASK) NASIL ALINIR? NASIL YAPTIRILIR? 2023-02-08 EVİNİN ALTINDAN FAY HATTI GEÇİP GEÇMEDİĞİ NASIL ÖĞRENİLİR? Güvenli Yardım Toplama Alanları! Yakın Bölgelerdeki Ücretsiz Otel-Pansiyon vs. 2023-02-07 Son dakika… Kahramanmaraş'ta 7,7 büyüklüğünde deprem! 2023-02-06 ÇOÇUĞU ÜNİVERSİTE OKUYAN AİLELERE MÜJDE! 2852 TL Aylık Maaş Yardımı. 2023-01-12 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMUN! BU AY NASIL GEÇECEK? 2023-02-01 TAKDİR TEŞEKKÜR ALAN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK MÜJDE! 5104 TL KARŞILIKSIZ ÖDEME! 2023-01-26 AĞRILARIN ŞİFRESİ EL VE AYAKLARDA! Akupunktur Noktaları DAR GELİRLİ AİLELERE KİRA DESTEĞİ! DEVLET KİRA YARDIMI! 2023-01-22 BİTCOİNDE AYI-BOĞA SAVAŞI! 2023-01-19 MEB’İN YAPTIĞI 2023 BURSLULUK SINAVI NEDİR? NE ZAMAN YAPILACAK? 2023-01-15 OCAK AYI NASIL GEÇECEK? BurçHaberlerim 2023-01-01 ELEKTRİK TÜKETİM DESTEĞİ’NE NASIL BAŞVURULUR? ŞARTLAR NEDİR? 2023-01-12 DOĞDUĞUNUZ YIL KADERİNİZİ BELİRLİYOR OLABİLİR! 2023-01-08 WHATSAPP MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLARAK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ!WH 2023-01-05 ÇOCUK YARDIMI NASIL ALINIR? 350 TL-650 TL ÇOCUK YARDIMI! 2022-12-22 BURÇLARIN EN SEVİLMEYEN ÖZELLİKLERİ! 2023-01-04 SINAV HAFTASINDA İŞİNİZE YARAYACAK SİTELER! ÖĞRENCİLER BU HABERİ KAÇIRMASIN! 2023-01-03 Burçların Zeka Tarzları! 2023-01-03 WHATSAPP ARTIK BAZI TELEFONLARDA ÇALIŞMAYACAK! İŞTE O TELEFON MARKALARI! 2023’ün İLK GÜNLERİNDEN NELER OLDU?… 2023-01-01 Günlük Burç Yorumu! 2 Ocak Pazartesi 2023-01-02 KORKUNÇ KARADEDELER OLAYI VE FİLMİ! 2023-01-01 2023'ün En Şanslı Burçları! 2023-01-01 2023'te BURÇLARI NELER BEKLİYOR? 2022-12-31 İSMİNİZDEKİ GİZEMİ ÇÖZÜN! İsimden Karakter Analizi. 2022-12-30 Günlük Burç Yorumu! 30 Aralık Perşembe 2022-12-30 OYUN TEST EDEREK GELİR ELDE EDEBİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ? 2022-12-29 Günlük Burç Yorumu! 29 Aralık Perşembe 2022-12-29 Günlük Burç yorumu! 28 Aralık Çarşamba 2022-12-28 DOĞUM TARİHİNİZDE BİR SIR YATIYOR OLABİLİR.. 2022-12-27 E DEVLETTE BİRİKMİŞ PARANIZ OLABİLİR! BU PARA NASIL ALINIR? TÜYLER ÜRPERTEN EN İYİ 10 SERİ KATİL FİLMİ. Part-1 2022-12-26 DÜNYA DEVİ NUSRET'E MEN ŞOKUNDAN SONRA BİR ŞOK DAHA! 2022-12-22 AMAZONUN SAHİBİ JEFF BEZOS SERVETİNİ NASIL KAZANDI? NERDEN BAŞLAMAK GEREK? 2022-12-23 SON DAKİKA! CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI ASGARİ ÜCRET 8.500TL OLDU! MEMUR MAAŞLARI NE OLACAK? 2022-12-22 ÖĞRENCİLERE 500TL’LİK ULAŞIM DESTEĞİ! CUMHURBAŞKANI DUYURDU! 2022-12-21 ÇÖL TESTİNE HAZIR MISIN ? 2022-12-21 2022 Dünyanın En etkili 500 Markası! GOOGLE ZİRVEYİ KAPTIRDI! 2022-12-19 MESSİ Mİ? RONALDO MU? DEV ANKET! 2022-12-19 YOUTUBE’DE OYUNCAK KANALI NASIL AÇILIR? NASIL GELİR ELDE EDİLİR? 2022-12-17 DOĞALGAZ TÜKETİM DESTEĞİ’NE NASIL BAŞVURULUR? ŞARTLAR NELER? 2022-12-16 AİLE DESTEK ÖDEMESİ DETAYLARI VE BAŞVURU ŞARTLARI! 2022-12-16 REKLAM İZLEYEREK PARA KAZANABİLİRSİN! 2022-12-12 YAPILABİLECEK EN KOLAY İŞLERDEN BİRİ: GİZLİ MÜŞTERİLİK! İLKOKUL ORTAOKUL LİSE FARKETMEZ ÖĞRENCİLERE 1611 TL YARDIM 2023 GÜNCELLEMESİ! 2022-12-12 EN KORKUNÇ 10 TÜRK KORKU FİLMİ! 2022-08-12 2022’nin GOOGLE VERİLERİ! En Çok Arananlar! 2022-12-09 Vizesiz Gezebileceğiniz Ülkeler! 2022-12-07 FBI ARAŞTIRMASINA GÖRE EN TEHLİKELİ BURÇLAR! TÜRK ÜNLÜLER VE YAŞADIKLARI EŞSİZ EVLER! KISA SÜRELİ HAFIZA TESTİ! Inception Filmini Sevenlere Beğenecekleri EN İYİ 10 Film Önerisi! PART-1 2022-12-02 NETFLİX’TE YAYINLANAN AKIL KARIŞTIRAN FİLMLER! 2022-12-01 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN BAŞVURABİLECEĞİ KARŞILIKSIZ BURSLAR! 2022-12-01 GRETA FİLMİ KONUSU 2022-11-30 ARALIK AYINDA İZLENEBİLECEK EN İYİ 5 DİZİ! 2022-11-27 SON DAKİKA! KYK BURS BAŞVURU SÜRELERİ UZATILDI! 2022-11-25 CELAL ŞENGÖR UYARDI! 2022-11-23 Tüm Zamanların En iyi 10 Türk Filmi! 2022-11-22 Telefon ve Bilgisayarlarımızdaki Fotoğraflar Gerçekten Siliniyor Mu? 2022-11-21 Tüm Zamanların En İyi 10 Film Önerisi! 2022-11-21 ARAÇ SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE MÜJDE ! 2022-11-19 Dünyanın En Nadir Ayında Doğmuş Olabilirsiniz! 2022-11-18 Justin Bieber’ın Milyonlarca Dolar Ödediği NFT Eseri %80 Değer Kaybetti 2022-11-18 100 bin dolar harcayarak boyunuzu uzatabilirsiniz 2022-11-18 Elon Musk’ın satın aldığı Twitter zor zamanlar geçiriyor 2022-11-18 Dünyanın en yakışıklı ya da güzel ayında doğmuş olabilirsiniz 2022-11-18 Son dönemlerin en büyük tartışması Martı ve Taksiciler 2022-11-17 100.000 TL İLE NE İŞ KURABİLİRİM? 2022-10-24 Yurt Dışından Telefon Getirme Şartları Değişiyor İşte Yeni Kısıtlama ve Geçerli Olacağı Tarih AİLE DESTEK PAKETİ GÜNCEL BİLGİLER. Ne kadar destek sağlanıyor? Başvuru şartları? Nerden başvuru yapılır? 2022-10-21 ARABA FİYATLARI NE OLACAK? 2022-10-18 TOGG CEO’su Gürcan Karakaş: “100 yıldır araba üretenlere meydan okuyoruz!” 2022-10-18 ESKİ TELEFONUMU EN İYİ ŞEKİLDE NASIL SATABİLİRİM? 2022-10-18 Çocuğu Olan Aileler Müjde ! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu ! Ailelere 400, 600 ve 1300 TL veriliyor! 2022-10-13 Elektronik Tamiri Yaparak Evden Para Kazanın! 2022-10-13 Çocuğu Okula Gidecek Ailelere 2337 TL Destek! 2022-09-09 İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine 1.611 TL yardımı! 2022-09-13 Tişört Tasarlayarak Para Kazanabilir misin? 2022-10-05 Video Düzenleme Yaparak Evden Para Kazanmaya Başla 2022-10-13
Haberlerim Var Sizde takip edin ve haberdar olun !

                   


Copyright © 2022 / AKKO Dijital